1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Na mszę św. o 12.00 zapraszamy jubilatów, którzy swoją rocznicę obchodzą we wrześniu.
  2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, więc zapraszamy na spotkania: po mszy św. o 12.00 – Koła Różańcowe, po 15.30 dzieci z klas trzecich - (dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej przynoszą różańce, które zostaną poświęcone), a po 18.00 kandydaci do bierzmowania.
  3. Zbliża się miesiąc modlitwy różańcowej. To szczególny czas nie tylko upraszania potrzebnych łask za przyczyną Matki Bożej, ale umocnienia naszej wiary przez rozważanie tajemnic z życia Chrystusa i Maryi Panny. Skorzystajmy z tego czasu łaski, jaki po raz kolejny daje nam Pan Bóg.

 Nabożeństwa różańcowe będę odbywały się codziennie po mszy św. o godz. 18.00. Chcemy zaprosić wiernych do poprowadzenia modlitwy różańcowej, podobnie jak w ubiegłych latach. W poniedziałek – Odnowa w Duchu Świętym; wtorek – Koła Różańcowe; środa – Ruch Rodzin Nazaretańskich; czwartek – Nieustanna Nowenna; piątek – Kościół Domowy i Equipes Notre Dame; sobota – Grupa św. Ojca Pio; niedziela – kapłan.

  1. Z okazji rozpoczynającego się w tym tygodniu roku akademickiego pragniemy modlić się w intencji studentów i pracowników naukowych uczelni.
  2. Październik będzie w Kościele powszechnym nadzwyczajnym miesiącem misyjnym. W najbliższym czasie podamy na ten temat więcej informacji.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Tradycyjne nabożeństwa według stałego porządku. W piątek kapłani odwiedzą chorych z Komunią Św. W pierwszą sobotę ostatnia w tym roku procesja z figurą Matki Bożej.