1. Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek, i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Kapłańskie odwiedziny chorych z Komunią św. w pierwszy piątek przed południem.
  3. Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej zapraszamy w sobotę na Mszę Świętą o godz. 18.00, potem różaniec.
  4. W przyszłą, pierwszą niedzielę miesiąca, zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz spotkanie formacyjne dla róż różańcowych po Mszy Świętej o godz.12.00. Po mszy o 15.30 spotkanie dzieci klas trzecich i ich rodziców.
  5. W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny. Msza święta w ich intencji w najbliższą niedzielę o godz. 9.15.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą rozprowadzamy w zakrystii, oraz przy wyjściu głównym z kościoła.
  7. Szkoła Podstawowa nr.3 ogłasza nabór do klas pierwszych. Podania należy składać już od 1 marca. Odwiedzić szkołę można 4 marca; od 16.00 do 18.00.