1. W drugą niedzielę Wielkiego Postu Kościół ukazuje nam Pana Jezusa, który podczas przemienienia na górze Tabor objawia uczniom swoją chwałę. Bóg Ojciec, wskazując na Jezusa, mówi: „To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie”.
  2. Trwajmy w wielkopostnych dobrych postanowieniach, a szczególnie starajmy się rozważać mękę Pańską podczas wspólnej modlitwy. Droga krzyżowa w piątki z udziałem dzieci o 16.00, z udziałem młodzieży i dorosłych o 17.30, a gorzkie żale w niedziele po mszy św. o 10.30, i po mszy św. o 18.00 z kazaniem pasyjnym i procesją eucharystyczną. Na 20.00 zapraszamy na nabożeństwo adoracji Krzyża.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek kapłani odwiedzą chorych. Nabożeństwa o zwykłych godzinach, jak co miesiąc. Nabożeństwo I soboty po mszy o 18.00.
  4. Przypominamy o comiesięcznych spotkaniach modlitewnych w rodzinie. Korzystajcie z książeczek „Rodzina zjednoczona na modlitwie”
  5. W dniu 24 marca br. organizowany jest wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Giżycka. Opłata 30 zł.
    Zapisy i bliższe informacje w zakrystii, bądź w kancelarii. parafialnej. Wyjazd o godz. 1630, powrót późnym wieczorem. Zapisy do 17 marca 2018 r.

Więcej informacji na naszej stronie parafialnej: www.augustowbazylika.pl