Zaproszenie na jubileusz
Data publikacji: sobota, 20-09-2025
Z okazji 30-lecia istnienia Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Płomień", działająca przy naszej parafii, zaprasza na dziękczynną Mszę św. jubileuszową, która zostanie odprawiona 27 września 2025r. o godz. 12:00 w naszej Bazylice. Lider wspólnoty - Zuzanna Filipowicz, Opiekun - ks. Marek Godlewski
Pozostałe aktualności
sobota 30.05.2026
czwartek 30.04.2026
poniedziałek 13.04.2026
niedziela 12.04.2026
sobota 11.04.2026
poniedziałek 06.04.2026
sobota 04.04.2026
poniedziałek 30.03.2026
sobota 21.03.2026
poniedziałek 16.03.2026
piątek 13.03.2026
środa 18.02.2026
niedziela 15.02.2026
niedziela 08.02.2026
niedziela 04.01.2026


















