Jublileusz chorych w Bazylice
Data publikacji: sobota, 08-02-2025
W Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Augustowie, która jest Kościołem Jubileuszowym, 11 lutego, tj. we wtorek, odbędzie się Jubileusz Chorych. Program spotkania: 11.00 Konferencja do chorych (ks. Stanisław Jóźwiak – kapelan szpitala) - możliwość spowiedzi • modlitewne przygotowanie do Mszy św. 12.00 Msza św. w intencji chorych z udzieleniem sakramentu chorych pod przewodnictwem J.E. Księdza Biskupa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego. Po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji chorych zakończona Aktem oddania chorych i niepełnosprawnych Matce Bożej Bolesnej; błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem na sposób lourdzki.
Pozostałe aktualności
sobota 30.05.2026
czwartek 30.04.2026
poniedziałek 13.04.2026
niedziela 12.04.2026
sobota 11.04.2026
poniedziałek 06.04.2026
sobota 04.04.2026
poniedziałek 30.03.2026
sobota 21.03.2026
poniedziałek 16.03.2026
piątek 13.03.2026
środa 18.02.2026
niedziela 15.02.2026
niedziela 08.02.2026
niedziela 04.01.2026


















