1. Gościmy dziś diakona. Modlimy się o powołania kapłańskie, a ofiary składane na tacę przeznaczamy na utrzymanie i potrzeby naszego ełckiego seminarium.

 

  1. Po mszy św. o 15.30 odbędzie się dziś kolejne spotkanie przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po mszy o 18.00 zaś, koncert kolęd – PODLASKIE KOLĘDOWANIE – serdecznie zapraszamy. Za tydzień, 29 stycznia, po wieczornej mszy św., której przewodniczyć będzie ksiądz biskup Jerzy Mazur, wystąpi u nas z koncertem kolęd Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego. Już dziś zapraszamy.

 

  1. W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Wszystkim, którzy przyjmowali u siebie kapłanów w ostatnim czasie wyrażamy wdzięczność za wspólną modlitwę, otwartość, ofiary na kolędę i potrzeby naszej parafii. Plan kolędy na nadchodzący tydzień jest następujący: (…).

 

  1. We wtorek, 17 stycznia przypada 20. Rocznica śmierci bp Edwarda Samsela, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

 

  1. 18 stycznia, w środę, rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła prosimy, by zaopatrzyć się w nowo przygotowaną książeczkę Rodzina Zjednoczona na Modlitwie o tematyce obecnego Roku Duszpasterskiego, który przeżywamy pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”

 

  1. W ramach obchodów 160 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego, za tydzień, w niedzielę o godz. 10.30 będzie u nas odprawiona msza św. w intencji Ojczyzny i uczestników powstania. Zapraszamy.