1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 12.00 comiesięczne spotkanie Kół Różańcowych naszej Parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

  1. Skończyły się wakacje, więc wracamy do zwyczajnego porządku mszy św. niedzielnych. Nie ma już mszy o 20.30, za to o 15.30 jest msza św. z udziałem dzieci.

 

  1. W czwartek, 8 września, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ten liturgiczny obchód nazywany jest popularnie świętem Matki Bożej Siewnej. Przez wstawiennictwo Maryi będziemy modlić się za wszystkich pracujących na roli, aby ich praca i trud wydawały błogosławione owoce. Msze Święte tego dnia o godz. 6.00, 6.30, 8.00, 12.00 i 18.00.

 

  1. Zapraszamy do włączenia się w działalność naszych parafialnych wspólnot, w których można pogłębiać swoją formację duchową i służyć innym. W naszej parafii działają grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dla osób samotnych i małżonków. Dokładna informacja o wszystkich wspólnotach, a także kiedy odbywają się spotkania jest w naszej parafialnej gazetce, a także w Internecie – serdecznie zapraszamy!

 

  1. W przyszłą niedzielę, 11 września, Wojownicy Maryi zapraszają do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji naszej Ojczyzny i pokoju na świecie. Modlitwa rozpocznie się o 13.15 przy grocie Matki Bożej, przy Bazylice.

 

  1. Również w przyszłą niedzielę, 11 września, po mszy św. o 15.30 pierwsze spotkanie dzieci klas trzecich, które rozpoczynają przygotowania do pierwszej spowiedzi i Komunii św. Zapraszamy na to spotkanie również rodziców tych dzieci.

 

  1. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Bożej.

 

  1. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby i utrzymanie naszej parafii.