1. Dziś trzynasta niedziela zwykła w roku liturgicznym. Rozpoczęły się wakacje. W tym czasie nie będzie u nas w niedzielę mszy św. o 15.30, a od przyszłej niedzieli będzie dodatkowa msza o 20.30. Dziś po mszy wieczornej spotkanie przed Pieszą Pielgrzymką na Jasną Górę. W ciągu całej niedzieli, po mszach świętych są spisywane intencje modlitewne, które podejmą pielgrzymi zdążający do tronu Matki Bożej.

 

  1. W środę, 29 czerwca, przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, odpust w naszej parafii. Msze św. o godz. 6.00, 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. Po mszy wieczornej nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna. Zapraszamy serdecznie.

 

  1. Nabożeństwo czerwcowe, z wyjątkiem odpustu, o godz. 17.30.

 

  1. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek msze św. o godz. 6.00, 8.00, 12.00, 16.00 i 18.00. W sobotę nabożeństwo po mszy wieczornej. W najbliższą sobotę odbędzie się też doroczna pielgrzymka osób chorych i niepełnosprawnych do Sanktuarium w Studzienicznej. Rozpoczęcie o godz. 9.30. Msza św. o godz. 11.30. pod przewodnictwem Biskupa Ełckiego.

 

  1. W przyszłą niedzielę, 3 lipca, odbędzie się w naszej Bazylice koncert organowy w ramach Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. To z pewnością ważne wydarzenie i nie wolno nam tego przegapić. Zapraszamy na godz. 19.00. W czasie wakacji odbędą się cztery takie koncerty. O terminach będziemy informować na bieżąco.

 

  1. Serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspomagają naszą parafię. Bóg zapłać !