1. Dzisiaj o godz. 17.15 w naszej Bazylice kolejne spotkanie osób, które przeżyły rekolekcje „Oddanie 33” i zawierzyły swoje życie Matce Bożej. Zapraszamy.

 

  1. Jutro, 17 stycznia, obchodzony jest Dzień Judaizmu.

 

  1. Od 18 do 25 stycznia w Kościele obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W tym czasie chrześcijanie różnych wyznań gromadzą się na wspólnych nabożeństwach, konferencjach i spotkaniach ekumenicznych. W ten sposób podejmują wysiłek, aby przezwyciężyć wszelkie podziały i doprowadzić do jedności wspólnoty wierzących w Chrystusa.

 

  1. W piątek, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a w sobotę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.

 

  1. Trwa czas odwiedzin duszpasterskich, kolędy, w naszej parafii. Dziękujemy tym, którzy nas przyjmowali w ubiegłym tygodniu. Za otwarte drzwi i serca, za gościnę i składane ofiary na kolędę i potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać. Porządek kolędy na najbliższy tydzień w zakładce wizyta duszpasterska.