1. Przeżywamy czerwiec, miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapytajmy siebie: na ilu nabożeństwach czerwcowych byliśmy, ile razy pobożnie odmówiliśmy Litanię do Najświętszego Serca Jezusowego, albo Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego, może jakąś inną modlitwę wynagrodzenia i przebłagania, ile chwil poświęciliśmy na cichą adorację i rozmowę z Bogiem ukrytym w Najświętszym Sakramencie?

 

  1. Dzisiaj, przeżywamy w naszej wspólnocie odpust ku czci św. Antoniego. Kazania odpustowe głosi ks. Wojciech Kotarski. Po mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe i procesja. To również dzień imienin ks. kanonika Antoniego Bednarskiego. Od całej wspólnoty kapłańskiej i parafialnej składamy najlepsze życzenia dalszego zdrowia, siły, pogody ducha, a szczególnie obfitości darów Serca Jezusowego. Szczęść Boże.

 

  1. Za tydzień, w niedzielę o godz. 12.00, modlić się będziemy za Sybiraków w 80-tą rocznicę wywózki; dla żyjących o zdrowie, siły i Boże błogosławieństwo, a dla tych co już odeszli o wieczny pokój i zbawienie.

 

  1. Za tydzień już ostatnia przed wakacjami msza św. o 15.30. Msze o 20.30 od lipca.

 

  1. Wyrażam wdzięczność za wszelkie ofiary złożone w minionym czasie na cele wspólnoty parafialnej, utrzymanie świątyni i prowadzone inwestycje. Niech dobry Bóg wynagradza waszą hojność swoim błogosławieństwem.

 

  1. Zachęcamy do nabywania prasy.