1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa uświadamia nam, że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Żyje w Kościele, nieustannie uobecnia się w czasie każdej Eucharystii. Przyjęcie tej prawdy pomaga nam trwać w dziękczynieniu i uświęcać codzienność.

 

  1. Przez cały maj codziennie, także dziś, o godz.17.30 nabożeństwo majowe.

 

  1. Wczoraj grupa dzieci z naszej parafii przystąpiła po raz pierwszy do Komunii Świętej. Życzymy im z całego serca, aby przyjaźń z Jezusem trwała zawsze, a żywy przykład wiary oraz wsparcie rodziców i najbliższych pomagało im wzrastać w wierze.

 

  1. Trwamy w nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, aby w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty. Zachęcam do szczególnej modlitwy w intencji młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

 

  1. W sobotę, w Studzienicznej o godz. 12.00, pod przewodnictwem ks. bpa Adriana Galbasa, msza św. z udziałem dzieci transmitowana przez Radio Maryja. Zachęcamy rodziców ze swymi pociechami do wzięcia udziału.

 

  1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Odpust w Studzienicznej.

 

  1. Serdeczne słowa wdzięczności kieruję ku tym, którzy swoimi ofiarami wspierają naszą parafię, jej utrzymanie i funkcjonowanie. Za wpłaty na konto parafialne i te składane osobiście serdeczne Bóg zapłać!