1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Przed błogosławieństwem odmówimy modlitwę w intencji wszystkich rodzin naszej parafii, szczególnie tych, które przeżywają trudny czas.

 

  1. Jutro, tj. w poniedziałek, w Święto Świętych Młodzianków Męczenników, zapraszamy na godz. 18.00, na mszę św. w intencji rodzin i w intencji poszanowania życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

 

  1. Zbliża się koniec roku. 31 grudnia zapraszamy o godz. 17.00 na dziękczynne nabożeństwo eucharystyczne, w czasie którego podziękujemy za dary i łaski otrzymane w minionym roku, będziemy błagać Boga o przebaczenie wszystkich naszych grzechów popełnionych indywidualnie i społecznie, a także prosić o błogosławieństwo Boże na rozpoczynający się nowy rok. Tradycyjnie wspomnimy tych, którzy od nas odeszli. Podkreślam!!! Wyjątkowo msza św. i nabożeństwo zacznie się o 17.00.

 

  1. W piątek, 1 stycznia, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte o godz. 8.00, 9.15, 10.30, 12.00 i 18.00. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Tego dnia, z racji uroczystości nie obowiązuje post.

 

  1. 2 stycznia, w pierwszą sobotę miesiąca, po mszy o godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe. Okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i znieważenia.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć za dobrowolną ofiarę kalendarz na Nowy Rok z naszego Seminarium Duchownego w Ełku.