1. W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Dziś gościmy diakona z naszego ełckiego seminarium. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na ich potrzeby. Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczymy szczególnie na budowę, renowację ołtarza i ogrzewanie kościoła.
  2. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
  3. W święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, przypadające w sobotę, 25 stycznia, prośmy o łaskę, aby Pan również nas zechciał nawrócić. Tego nawrócenia potrzebujemy na co dzień. Jak Święty Paweł powinniśmy stać się narzędziem Bożym, a wpatrując się w jego wspaniały wzór, powinniśmy kroczyć wiernie po drogach wiary.
  4. Trwa czas kolędy. Dziękujemy wszystkim, którzy nas gościli w ostatnim czasie za wszelkie dobro, życzliwość i składane ofiary. Porządek wizyty duszpasterskiej można sprawdzić w gazetce, w gablocie i na naszej stronie internetowej
  5. Msza Święta o godz. 15.30 - NIE BĘDZIE SPRAWOWANA-
    W NASTĘPUJĄCE NIEDZIELE (z racji ferii zimowych)

    Ferie zimowe: ✅ 19 stycznia 2020 r.  26 stycznia 2020 r.  2 lutego 2020 r.