1. Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca; po mszy św. o 12.00 spotkanie Kół Żywego Różańca z naszej parafii. Dziś odwołane jest spotkanie dzieci klas III, poświęcenie książeczek dla nich będzie za tydzień na mszy św. o 15.30.                     

Za tydzień po mszy o 15.30 spotkanie dzieci klas II i ich rodziców. Zapraszamy.

  1. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.
  2. Naszą modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach i nowennie. Modlitwa nowenny za zmarłych w tych dniach od godz. 17.00.
  3. Modlitwie wypominkowej swoich zmarłych można polecać w kancelarii parafialnej.
  4. Za tydzień w niedzielę – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – puszka przy wyjściu z kościoła na ten cel.
  5. Trwają prace przy naszej parafii; budowa domu parafialnego i renowacja kolejnego ołtarza. Serdeczne Bóg zapłać tym, którzy składają ofiary na potrzeby naszej parafii. Wydaje mi się, że niektórych ten dar serca jest troszkę większy niż zwykle. Bóg zapłać za wyrozumiałość.