Witamy na stronie Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego w Augustowie

  1. W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Dzisiaj możemy też wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.
  2. Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.
  3. Przedłużając radość dzisiejszej uroczystości, weźmy udział w Orszaku Trzech Króli. Początek o godz.13.00
  4. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Serdeczne słowa wdzięczności tym, którzy przyjmowali nas w tym tygodniu. Bóg zapłać za składane ofiary na kolędę i potrzeby naszej parafii. Plan kolędy dostępny jest na tablicy ogłoszeń oraz w biuletynie duszpasterskim i na stronie internetowej www.augustowbazylika.pl
  5. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego. Gościć będziemy diakona z ełckiego Seminarium Duchownego.
Close Open