Witamy na stronie Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego w Augustowie

  1. Dzisiaj rozpoczynamy adwentowe oczekiwanie na przyjście Zbawiciela. Pierwsza niedziela miesiąca, więc zapraszamy na spotkania: po mszy św. o 12.00 – Koła Różańcowe, po 15.30 dzieci z klas trzecich, a po 18.00 kandydaci do bierzmowania.
  2. Udział w roratach ku czci Maryi Niepokalanej w dni powszednie o godz. 6.00 niech będzie naszą odpowiedzią na zachętę do ciągłego czuwania. Zachęcamy by przynosić świece, dzieci lampiony. Roraty poprzedzone będą wspólnym śpiewem Godzinek. Zachęcamy do podjęcia dobrych postanowień. Tradycyjnie taca z rorat przeznaczona jest na pomoc ubogim, w formie paczek na Święta. Dzieci przynoszą podpisane karteczki, będzie można po wylosowaniu zabrać na jeden dzień figurkę Maryi Niepokalanej.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
  4. W sobotę, 8 grudnia, czcimy Niepokalane Poczęcie NMP. Msze św. o 6.00, 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Tego też dnia Warsztaty Terapii Zajęciowej serdecznie zapraszają na coroczny kiermasz prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne. Kiermasz odbędzie się przy ul. Portowej 2, w godz. od 9.00 do 13.00. Dochód przeznaczony jest na pokrycie kosztów związanych z rehabilitacją osób niepełnosprawnych.

  1. Za tydzień ofiary do puszki po zakończonych mszach św. przeznaczymy na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  2. Za tydzień po mszy św. o 15.30 spotkanie dzieci klas drugich i ich rodziców.
Close Open