Witamy na stronie Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego w Augustowie

  1. Dziś Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Odpust w parafii na Borkach. Skończył się rok szkolny, a wraz z nim porządek mszy niedzielnych w naszej parafii uległ zmianie. Nie ma mszy św. o 15.30; od przyszłej niedzieli dodatkowa o 20.30.
  2. W środę liturgiczne wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek, w uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, naszymi modlitwami będziemy wspierać osobę i dzieła Ojca Świętego. U nas odpust. Msze Święte o godz. 6.00, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00 i o 18.00 z procesją. Tradycyjnie w tym dniu zbierana ofiara przekazywana jest na działalność Stolicy Apostolskiej. Ze względu na uroczystość liturgiczną w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Na ostatnie nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy codziennie po mszy św. o godz. 18.00.
  5. Przypominam o modlitwie i uczestnictwie we mszy św. niedzielnych podczas wakacji.
  6. Za tydzień spotkanie Kół Żywego Różańca.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
Close Open