1. Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują Jego pomocy. Bądźmy Mu za to wdzięczni.

Dziś pierwsza niedziela lutego. Zapraszam na spotkanie Członków Kół Różańcowych po mszy o godz. 12.00. Kandydaci do Sakramentu bierzmowania spotkanie po Mszy Świętej o godz. 18.00. Za tydzień po mszy o 15.30 spotkanie dla dzieci klas drugich i ich rodziców.

  1. Jutro, we wspomnienie św. Agaty, zgodnie z tradycją, po każdej Mszy Świętej, pobłogosławimy chleb.
  2. Bóg zapłać wszystkim, którzy w ostatnim czasie przyjmowali swoich duszpasterzy z kolędą. Powoli kończymy te odwiedziny duszpasterskie. Jeśli są osoby, czy rodziny, które nie mogły kapłana przyjąć w wyznaczonym terminie, jeśli jest taka wola można zgłosić się i księża przyjadą w przyszły poniedziałek.
  3. W środę o 19.00 comiesięczne spotkanie dla mężczyzn, różaniec i konferencja. Zapraszam.
  4. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Na uroczystą Mszę Świętą z udzieleniem sakramentu chorych zapraszamy o godz. 8.00 i 12.00. Sakrament namaszczenia mogą przyjąć osoby chore i w podeszłym wieku, będące w stanie łaski uświęcającej. Zachęcamy rodziny, czy życzliwych sąsiadów aby pomogli chorym i starszym w dotarciu do świątyni.
  5. 04 marca ( niedziela) odbędzie się spotkanie dla małżeństw, które poprowadzą Joanna i Norbert Dawidczykowie z Ostrołęki. Tematem spotkania będą relacje rodziców z dziećmi i mechanizmy, które wpływają na kształtowanie tych relacji. Miejscem spotkania będzie Dom księży emerytów w godzinach od 9-ej do 18-ej. Koszty organizacyjne 70zł. od pary ( w tym kawa, herbata, coś słodkiego, obiad ). Kontakt, aby uzyskać bliższe informacje, podany jest na plakatach na tablicach informacyjnych.