Ogłoszenia parafialne

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

  1. Dzisiaj IX Niedziela Zwykła Uroczystość Najświętszej Trójcy.
  2. W najbliższy czwartek (4 czerwca) przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. będą sprawowane o godz. 6.00, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 12.00 wyruszymy w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy ulicami: 3 maja, Ogrodową, Skorupki, Kościelną, 3 maja. Prosimy o przygotowanie ołtarzy Bożego Ciała: I ołtarz - Siostry Zakonne, II ołtarz - Odnowa w Duchu Świętym, III ołtarz - Domowy Kościół, IV ołtarz - Ruch Rodzin Nazaretańskich.
  3. W dniach 5 – 11 czerwca gromadzimy się o godz. 18.00 na Mszy św. i procesji Eucharystycznej.
  4. Na nabożeństwach czerwcowych w naszej parafii gromadzimy się codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy wtorek, środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek udajemy się do chorych. W pierwszą sobotę Nowenna Dziewięciu I sobót miesiąca – rozważamy temat: Parafia.
  6. W naszym kościele zostały zainstalowane nowe konfesjonały, dzięki którym, każdy może wyspowiadać się w bardziej komfortowych warunkach.
  7. Zachęcamy wszystkich do udziału w „Marszu dla życia i rodziny”, który jest manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i poszanowania życia każdej osoby. Jego celem jest dzielenie się radością życia przez dzieci, młodzież, dorosłych. Marsz wyruszy dzisiaj o godz. 13.00 spod kolumny na Rynku Zygmunta Augusta a zakończy rodzinnym festynem przy amfiteatrze nad jeziorem Necko.