Ogłoszenia parafialne

VI Niedziela Wielkanocy

  1. Uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Augustowie przy ul. Mickiewicza 1 organizują zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE) oraz zużytych baterii i akumulatorów w ramach ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „Dobre rady na elektroodpady” we współpracy z AURAEKO- Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA. Zbiórka odbędzie się w dniach: 13-15 maja 2015r. Sprzęt należy zostawiać przy bocznym wejściu koło parkingu (za kratą)  od godz. 8:00 do godz. 18:00 (15 maja do godziny 12:00!). Więcej informacji pod nr tel. 87 643 51 08 lub 883 411 719 na stronie  http://www.zss-augustow.pl/ Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Dyrektor Gimnazjum nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego zaprasza na  Mszę św. W intencji Józefa Piłsudskiego, która będzie sprawowana w naszej Bazylice we wtorek 12 maja 2015 r. o godz. 12:00 – w 80 rocznicę śmierci wskrzesiciela państwa polskiego. Tego dnia po Mszy św. Będzie można wysłuchać prelekcji związanej z eksponowaną w kościele wystawą O Niepodległą…
  3. W poniedziałek, wtorek i środę dni modlitw o urodzaje prze  Wniebowstąpieniem Pańskim.
  4. W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością zesłania Ducha Świętego. Za tydzień taca na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r.