Wizyta pasterza naszej diecezji - ks. bpa Jerzego Mazura.

5 marca 2018 r, gościliśmy w naszej parafii - pasterza naszej diecezji ks. bpa Jerzego Mazura, który przybył do nas w ramach wizytacji kanonicznej odbywającej się co 5 lat.

Ksiądz Biskup tego dnia odwiedził szkoły, które znajdują się na terenie naszej parafii. Rozmawiał z dziećmi, młodzieżą oraz nauczycielami. O godzinie 15.00 - wspólnie z wiernymi modlił się Koronką do Miłosierdzia Bożego, a następnie spotkał się z rodzicami sióstr zakonnych i kapłanów pochodzących z naszej parafii.

O godzinie 17.00 w naszej świątyni zgromadziły się wszystkie wspólnoty formacyjne przy naszej parafii. Opowiedziały księdzu biskupowi o swoich działaniach i formacji. Następnie ksiądz Biskup przewodniczył uroczystej Mszy Świętej na której zgromadzili się nasi parafianie. Księdzu Biskupowi dziękujemy za Słowo Pasterskie, słowo wsparcia i otuchy. 

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim parafianom, którzy przyczynili się do upiększenia naszej uroczystości. Dziękujemy dyrekcjom szkół za otwartość.

Kolejny dzień wizytacji kanonicznej w naszej parafii będzie miał miejsce 22 kwietnia 2018 r. , tego też dnia ksiądz Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży.

Za wszelkie dobro składamy serdeczne : Bóg zapłać.

Duszpasterze